Ira Batalow

Ira Batalow
Ira Batalow
Ira Batalow
Ira Batalow
Ira Batalow
Ira Batalow

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

IRA BATALOW, (1990 -), färglitografier, 3 st, Flygplan, samt två med luftballong, bladstrl 45x31 cm, signerade Batalow EA

Kuntoraportti

Oramat

814212

Päivämäärä:

2020-09-20