Ira Batalow
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
IRA BATALOW, (1990 -), färglitografier, 3 st, Flygplan, samt två med luftballong, bladstrl 45x31 cm, signerade Batalow EA
Kuntoraportti
Oramat
814212
Päivämäärä:
2020-09-20