Klässbol duk och servetter

Klässbol duk och servetter
Klässbol duk och servetter
Klässbol duk och servetter
Klässbol duk och servetter
Klässbol duk och servetter
Klässbol duk och servetter

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

KLÄSSBOLS LINNEVÄVERI, 1900-talets andra hälft, duk och 8 servetter, "Fiskmåsar", design Hjalmar Johansson, halvlinne, dukens mått ca 290x140, servetternas 41x43 cm

Bruksslitage

814215

2020-09-21