Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
KLÄSSBOLS LINNEVÄVERI, 1900-talets andra hälft, duk och 8 servetter, "Fiskmåsar", design Hjalmar Johansson, halvlinne, dukens mått ca 290x140, servetternas 41x43 cm
Bruksslitage
814215
2020-09-21