Frimurarglas

Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIMURARGLAS, 1900-talets första hälft,, graverad dekor med frimurarsymboler, höjd ca 17 cm

Minimala nagg, smärre slitage

814223

2020-09-23