Stolar 4 st Italien

Stolar 4 st Italien
Stolar 4 st Italien
Stolar 4 st Italien
Stolar 4 st Italien
Stolar 4 st Italien
Stolar 4 st Italien
Stolar 4 st Italien
Stolar 4 st Italien
Stolar 4 st Italien
Stolar 4 st Italien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, Italien, sits i röd formpressad plast, kromad benställning, stapelbara, märkta Spilimbergo Italy, sitthöjd ca 47, höjd 81 cm

Brukslitage, smärre repor, märken

814227

2020-09-25