Klubbat för:
8 200 SEK
5 000 SEK
AXEL SJÖBERG (1866-1950): "Kväll vid Långviksskär med Skarfvar", signerad och daterad Axel Sjöberg 1903, olja på duk, ca 46x55 cm
814231
2020-09-21