Johan Fredrik Martin Stockholm
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN FREDRIK MARTIN, STOCKHOLM: (2) "Utsigt af Stockholm från Långholmen på Stadens vestra sida", 1 numrerad 4, 1 etsning och akvatint samt 1 planschverk , ca 35x53 cm
Samma motiv,
gulnader, fläckar
814238
2020-09-21