Johan Fredrik Martin Stockholm

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN FREDRIK MARTIN, STOCKHOLM: (2) "Utsigt af Stockholm från Långholmen på Stadens vestra sida", 1 numrerad 4, 1 etsning och akvatint samt 1 planschverk , ca 35x53 cm

Samma motiv,
gulnader, fläckar

814238

2020-09-21