Silverljusstakar 3 st
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LJUSSTAKAR, 3 st., silver, 1900-talets mitt, paret stämplade CG Hallberg, andra ljusstaken sterlingsilver, höjd ca 8-13 cm
Kuntoraportti
Fyllda vid botten, slitage
814239
Päivämäärä:
2020-09-23