Silverljusstakar 3 st

Silverljusstakar 3 st
Silverljusstakar 3 st
Silverljusstakar 3 st
Silverljusstakar 3 st
Silverljusstakar 3 st
Silverljusstakar 3 st

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LJUSSTAKAR, 3 st., silver, 1900-talets mitt, paret stämplade CG Hallberg, andra ljusstaken sterlingsilver, höjd ca 8-13 cm

Kuntoraportti

Fyllda vid botten, slitage

814239

Päivämäärä:

2020-09-23