Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KOCH & BERGFELD, skål, silver, 1900-talets första hälft, Tyskland, insats med glas, höjd ca 6, diameter ca 17, vikt exklusive glasinsats ca 254 g
glas med flertalet nagg
814250
2020-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här