KOCH & BERGFELD skål i silver

KOCH & BERGFELD skål i silver
KOCH & BERGFELD skål i silver
KOCH & BERGFELD skål i silver
KOCH & BERGFELD skål i silver
KOCH & BERGFELD skål i silver
KOCH & BERGFELD skål i silver
KOCH & BERGFELD skål i silver
KOCH & BERGFELD skål i silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOCH & BERGFELD, skål, silver, 1900-talets första hälft, Tyskland, insats med glas, höjd ca 6, diameter ca 17, vikt exklusive glasinsats ca 254 g

glas med flertalet nagg

814250

2020-09-23