Hildegard Thorell oljemålning

Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HILDEGARD THORELL (1850-1930): ´´Orsakvinna´´, signerad Hildegard Thorell, olja på duk, ca 65x49 cm

Ingår i temaauktionen, "Nordiska konstnärer"

814280

2020-09-30