Karotter och kanna nysilver

Karotter och kanna nysilver
Karotter och kanna nysilver
Karotter och kanna nysilver
Karotter och kanna nysilver
Karotter och kanna nysilver
Karotter och kanna nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KAROTTER, KANNA, 3 dlr, nysilver, Engalnd, 1900-tal, höj på kanna ca 20 cm, karotter ca 28 x 21, 29 x 22 cm

Slitage, märken

814283

2020-09-29