Leander Engström blandteknik

Leander Engström blandteknik
Leander Engström blandteknik
Leander Engström blandteknik
Leander Engström blandteknik
Leander Engström blandteknik
Leander Engström blandteknik

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): "Lappkvinna på fjället", signerad Leander Engström, blandteknik, akvarell och svartkrita ca 56 x 46 cm

Ingår i temaauktionen, "Nordiska konstnärer"

814285

2020-09-30