Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): "Lappkvinna på fjället", signerad Leander Engström, blandteknik, akvarell och svartkrita ca 56 x 46 cm
Ingår i temaauktionen, "Nordiska konstnärer"
814285
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här