Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets första hälft, empire, brännförgylld brons, emaljerad urtavla med romerska siffror, antikiserande dekor, höjd ca 45, 33x13 cm

Smärre slitage, bakstycke med tejprester

814287

2020-09-21