Bordspendyl empire
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets första hälft, empire, brännförgylld brons, emaljerad urtavla med romerska siffror, antikiserande dekor, höjd ca 45, 33x13 cm
Smärre slitage, bakstycke med tejprester
814287
2020-09-21