Nathalie de Bourtzoff olja på pannå

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

NATHALIE DE BOURTZOFF (1900-tal), Båtar i dimma, signerad, olja på pannå 11,5 x 15 cm

Zustandsbeschreibung

814289

2020-10-26