Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
NATHALIE DE BOURTZOFF (1900-tal), Båtar i dimma, signerad, olja på pannå 11,5 x 15 cm
Zustandsbeschreibung
814289
2020-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner