Esaias Thorén Färglitografi
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): figurkomposition, signerad och daterad Esias Thoren -70, numrerad 27/310 färglitografi, ca 32x42 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
Ej examinerad ur ram
814292
2020-09-30