Victar LAgerström oljemålning

Victar LAgerström oljemålning
Victar LAgerström oljemålning
Victar LAgerström oljemålning
Victar LAgerström oljemålning
Victar LAgerström oljemålning
Victar LAgerström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VICTOR LAGERSTRÖM (1864-1948) Motiv fårn Visby, signerad, olja på duk, ca 50x60 cm

Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"

Helt lös i ramen

814296

2020-09-30