Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Ting vid havet" signerad Lorentz, , olja på pannå, ca 27x18 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
Sitter något löst i ramen
814298
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här