Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Ting vid havet" signerad Lorentz, , olja på pannå, ca 27x18 cm
Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer
Zustandsbeschreibung
Sitter något löst i ramen
814298
2020-09-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner