Waldemar Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Ting vid havet" signerad Lorentz, , olja på pannå, ca 27x18 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

Zustandsbeschreibung

Sitter något löst i ramen

814298

2020-09-30