Handspegel tenn, art deco

Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco
Handspegel tenn, art deco

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDSPEGEL, tenn, art deco, 1920-30-tal, rund form, handtag i form av fisk, höjd 6, diameter 15 cm

Smärre slitage

814303

2020-10-26