Max Walter Svanberg teckning

Max Walter Svanberg teckning
Max Walter Svanberg teckning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): komposition, signerad och numrerad XII - XXV, bemålat screentryck , mått ca 27x20 cm

Ingår i temaauktionen Nordiska Konstnärer

Ej examinerad ur ram

814305

2020-09-30