Ivar Ålenius Björk handspegel 1940-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAR ÅLENIUS BJÖRK, handspegel, Ystad Metall 1940-tal, modellen formgiven 1944, ram av mässing, signerad I.B. 1944, längd 32 cm

Bruksslitage, spegelglaset med obetydlig stötskada i kanten

814306

2020-10-26