Jardiniere

Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere
Jardiniere

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JARDINIERE, 1900-talets första hälft, Orienten, med kufisk skrift, mässing, höjd ca 19, längd 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

814311

2020-09-24