Nattduksbord 1 par

Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-tal, vitmålade, skåpsdel med mässingsbeslag, höjd ca 63, 43x38 cm

Bruksslitage, senare bemålning

814319

2020-09-21