Klubbat för:
1 200 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1800-tal), Landskap med kvinna och djur, otydlig signering, daterad 94, olja på duk, ca 59 x 79 cm
Krackeleringar, duklagningar, retuscher
814327
2020-09-29