Oljemålning 1800-tal

Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal
Oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR(1800-tal), Landskap med kvinna och djur, otydlig signering, daterad 94, olja på duk, ca 59 x 79 cm

Krackeleringar, duklagningar, retuscher

814327

2020-09-29