Rörstrand kaffeservis

Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis
Rörstrand kaffeservis

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖRSTRAND, kaffeservis, 25 dlr, porslin, 1900-talets första hälft, bestående av: 22 kaffekoppar med fat, sockerskål, kaffekanna, gräddkanna

Missfärgningar, bruksslitage

814382

2020-09-21