Ray Stalje olja på duk

Ray Stalje olja  på duk
Ray Stalje olja  på duk
Ray Stalje olja  på duk
Ray Stalje olja  på duk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "M:s längtan", signead och daterad 2002 a tergo, 54x67 cm.

Smärre slitage.

814400

2020-09-26