Konferansbord Akaba

Konferansbord Akaba
Konferansbord Akaba

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KONFERANSBORD, La Vuelta, Perry King, Santiago Miranda för Akaba, 1900-talets andra del, skiva med masurbjörk, höjd ca 75, 320 x 140 cm

Bruksspår, repor förekommer

814419

2020-09-20