Birdsur empire Frankrike

Birdsur empire Frankrike
Birdsur empire Frankrike
Birdsur empire Frankrike
Birdsur empire Frankrike
Birdsur empire Frankrike
Birdsur empire Frankrike
Birdsur empire Frankrike
Birdsur empire Frankrike
Birdsur empire Frankrike
Birdsur empire Frankrike

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSUR, empire, Frankrike, förgylld och patinerad, krönt med urna, urtavla med romerska siffror, märkt Hunziker No22, pendel medföljer, nyckel saknas, höjd ca 48, bredd 22 cm

Slitage

814428

2020-09-20