Matsskedar i silver

Matsskedar i silver
Matsskedar i silver
Matsskedar i silver
Matsskedar i silver
Matsskedar i silver
Matsskedar i silver
Matsskedar i silver
Matsskedar i silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSKEDAR, 13 st, silver, 1800-tal, modell Olga, olika smeder, bl.a J Wahlström, längd ca 21 cm, vikt ca 856 g

Delvis gravyr, slitage

814463

2020-09-20