Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
ALESSANDRO MENDINI, "100 % Make-up, no 4", Alessi, Tyskland 1992, vas med lock, dekor av Yael Applefeld, begränsad upplaga, stämplad och numrerad 00340/10000, höjd 39 cm
Locket med lagning
814480
2020-09-30