Carl Malmsten stolar 6 st

Carl Malmsten stolar 6 st
Carl Malmsten stolar 6 st
Carl Malmsten stolar 6 st
Carl Malmsten stolar 6 st
Carl Malmsten stolar 6 st
Carl Malmsten stolar 6 st
Carl Malmsten stolar 6 st
Carl Malmsten stolar 6 st

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 6 st., Gemla, 1900-talets mitt, stomme i ek, textilklädda sitsar, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

814490

2020-09-20