Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGELLAMPETT, empire, för 2 ljus, krön med dekor av urna flankerandes av delfiner och fruktfestonger, förgylld, ljusarmar i mässing, ca 65x60
Bruks och åldersrelaterat slitage
814494
2020-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här