Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, empire, för 2 ljus, krön med dekor av urna flankerandes av delfiner och fruktfestonger, förgylld, ljusarmar i mässing, ca 65x60

Bruks och åldersrelaterat slitage

814494

2020-09-24