Klotlampa

Klotlampa
Klotlampa
Klotlampa
Klotlampa

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

KLOTLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i vitmetall, lila glaskupa, höjd ca 40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, fungerar enligt uppgift

814495

2020-09-27