Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
KLOTLAMPA, 1900-talets andra hälft, stomme i vitmetall, lila glaskupa, höjd ca 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, fungerar enligt uppgift
814495
2020-09-27