Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS ZORN, "Cigarettrökerska II", etsning, ej signerad, ca 15,9 x 12 cm, ur en upplaga om 425 osignerade exemplar,
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
814500
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här