Ander Zorn "Cigarettrökerska II"

Ander Zorn
Ander Zorn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN, "Cigarettrökerska II", etsning, ej signerad, ca 15,9 x 12 cm, ur en upplaga om 425 osignerade exemplar,

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

814500

2020-09-26