Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, 3 lådor, fanér i mahogny, dekorativa beslag, handtag samt nyckelplåtar i mässing, skiva i kolmårdsmarmor, höjd ca 75 samt 79,5 x45 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

814516

Päivämäärä:

2020-09-24