Byrå
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, 3 lådor, fanér i mahogny, dekorativa beslag, handtag samt nyckelplåtar i mässing, skiva i kolmårdsmarmor, höjd ca 75 samt 79,5 x45 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
814516
Päivämäärä:
2020-09-24