Stolar
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOLAR (6) gustaviansk stil, 1800/1900-tal, målade samt med bronserade detaljer, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Olika klädsel, någon utan, några med lösa fpgar, färgsläpp omafattande bruks och åldersrelaterat slitage
814520
Päivämäärä:
2020-09-24