Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STOLAR (6) gustaviansk stil, 1800/1900-tal, målade samt med bronserade detaljer, stoppade och med textil klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Olika klädsel, någon utan, några med lösa fpgar, färgsläpp omafattande bruks och åldersrelaterat slitage

814520

Päivämäärä:

2020-09-24