Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, skuren dekor med urno i benställningenm bladhölster och fleuroner, bemålad samt med bronserade detaljer, höjd ca 74 samt 90x56

Sprickor, ställvis losaad färg, bruks och ålderarelaterat slitage

814523

2020-09-24