Bord
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, skuren dekor med urno i benställningenm bladhölster och fleuroner, bemålad samt med bronserade detaljer, höjd ca 74 samt 90x56
Sprickor, ställvis losaad färg, bruks och ålderarelaterat slitage
814523
2020-09-24