Skedar mm i silver

Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver
Skedar mm i silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKEDAR, mm, silver, 18/1900-tal, olika smeder och modeller, vikt ca 794 g

Gravyr, slitage

814526

2020-09-20