Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKEDAR, mm, silver, 18/1900-tal, olika smeder och modeller, vikt ca 794 g
Gravyr, slitage
814526
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här