Soffa
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, skuren dekor med fleuroner och bladhölster, bemålad och med bronserade detaljer, stoppad, sitthöjd ca 50, längd 152 cm
Något lös i fogarna, sakanr klädsel, bruks och åldersrelaterat slitage
814529
2020-09-24