Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, skuren dekor med fleuroner och bladhölster, bemålad och med bronserade detaljer, stoppad, sitthöjd ca 50, längd 152 cm

Något lös i fogarna, sakanr klädsel, bruks och åldersrelaterat slitage

814529

2020-09-24