Matbord
2020-09-24
814557
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATBORD, 1900-tal, med runda klaffar, höjd ca 75, bredd 64, längd 90, två klaffar à 60 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage