Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1900-tal, med runda klaffar, höjd ca 75, bredd 64, längd 90, två klaffar à 60 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

814557

2020-09-24