Nattduksbord NK

Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK
Nattduksbord NK

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DAVID ROSÈN, sängbord, 1900-talets andra hälft, fanerad i mahogny, draghandtag i mässing, skyltmärkt AB Nordiska Kompaniet Stockholm Made in Sweden, höjd 69, 60x38 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, repor, saknar nyckel

814567

2020-09-24