Fåtölj med fotpall, Danmark

Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark
Fåtölj med fotpall, Danmark

Klubbat för:

3 400 SEK

5 000 SEK

FÅTÖLJ MED FOTPALL, 1900-talets mitt, märkt "Danish Danmark", stomme av teak, lösa plymåer med brun skinnklädsel, gummiremmar märkta "Fagas patent app made in Denmark", etikettmärkt "Danish furnituremakers control", sitthöjd ca 38, rygghöjd 93 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

814573

2020-09-27