Herman Talvik oljemålning

Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning
Herman Talvik oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HERMAN TALVIK (1906-1984): Landskap med träd, signerad, olja på duk, ca 28x62 cm

Ingår i tema-auktionen Estnisk konst

814576

2020-09-28