Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WOLDEMAR TANK (1903-1997): "Drottningholm slott", signerad och daterad W.Tank 1959, olja på duk, ca 50,5x68 cm
Ingår i tema-auktionen Estnisk konst
814593
2020-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här