Woldemar Tank

Woldemar Tank
Woldemar Tank
Woldemar Tank
Woldemar Tank
Woldemar Tank
Woldemar Tank

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WOLDEMAR TANK (1903-1997): "Drottningholm slott", signerad och daterad W.Tank 1959, olja på duk, ca 50,5x68 cm

Ingår i tema-auktionen Estnisk konst

814593

2020-09-28