Balja koppar 1800-tal

Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal
Balja koppar 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ALFRED BRUNSTRÖM, balja, koppar, 1800-talets slut, oval form, med hänklar, 10 Ltr., fotring i metall, längd ca 50, höjd 17 cm

Slitage

814601

2020-09-21